• « | Home | »

  Przelotki do firan i zasłon

  | 2010

  Przelotki do firan i zasłon
  Przelotki do firan i zasłon średnica wewnętrzna 35mm średnica zewnętrzna 55mm

  Decoringi montuje się samodzielnie, każda przelotka składa się z dwóch połówek. Wykonujemy otwór w materiale i zaciskamy przelotkę ręcznie na otworze.

  Przelotki które proponujemy Państwu to unikatowy, nowoczesny produkt na naszym rynku. Wyprodukowany przez polską firmę, co gwarantuje, że poziom i jakość ich wykonania stoją na najwyższym poziomie. Daje to Państwu gwarancję pełnego zadowolenia przez długi okres użytkowania naszego produktu.

  Przelotki wykonane są z tworzywa sztucznego, lakierowanego w kilku kolorach. Każda przelotka składa się z dwóch połówek pasujących do siebie tak że dają się one wzajemnie zatrzasnąć. Kółka montuje się samodzielnie. W miejscu gdzie chcemy założyć przelotkę wykonujemy okrągły otwór o średnicy około 40mm a następnie zaciskamy na nim ręcznie przelotkę. Kółko jest już wtedy zamontowane.
  Aby ułatwić wycinanie otworów pod przelotki na innych aukcjach proponujemy specjalne wycinaki do otworów. Używanie ich powoduje że dziurki pod kółka wycięte są zawsze równo, materiał nie strzępi się a proces montażu jest znacznie szybszy

  Kontakt:
  Łódź
  ul. Warszawska 22
  tel. 042 655-55-47

  Kategorie: przelotki |

  Tagi : , , ,

  brak opinii »

  podobne dekoracje

  Opinie o produkcie